Pokladničné systémy

...
12.02.2018

Informácie k prepisovaniu, prelepovaniu servisnej knihy pokladne

 

Musí majiteľ pokladnice prelepovať / prepisovať kolónky v servisnej knihe? Prečítajte si vyjadrenie ministerstva financií pre výrobcu pokladní EURO.

 

Zháňate etikety s novým textom do servisnej knihy pokladnice? Pridali sme ich na stiahnutie v tomto článku alebo vám ich vytlačíme na samolepiace etikety na našej predajni a servise v meste Michalovce.

 
...
12.02.2018

Zmeny v zákone o ERP a VRP od 1.1.2018

 

Majitelia ERP / VRP - sumár aktuálnych zmien v zákone o registračných pokladniciach.

 
...
09.02.2017

Majitelia pokladní - kotúčiky za super ceny.

zaujímavé ceny na kotúčiky do pokladníc EURO, fiskálnych tlačiarní bločkov a platobné terminály. Čítajte viac...

 
...
06.02.2011

Úprava existujúcich pokladníc a tlačiarní na fiskálnu verziu

Fiskálny zákon neznamená automaticky kúpu úplne novej pokladnice. Na väčšine pokladníc Euro a fiskálnych moduloch FM3000 a FM2000, ktoré sú v súčasnosti umiestené na trhu, je možné vykonať tzv. upgrade. Zoznam pokladníc, ktoré aktuálne prerábame, kliknite tu.

 
...
06.02.2011

Fiskálny zákon č. 289/2008 Z. z. o registračných pokladniciach

Zákon č. 289/2008 Z. z. o používaní elektronickej registračnej pokladnice v znení neskorších predpisov stanovuje nové podmienky používania registračných pokladníc pri evidencii tržieb, ako aj postavenie a činnosť servisných organizácií. Pre podnikateľa, ktorý vlastní pokladnicu to znamená nové povinnosti a novú alebo upgradovanú pokladnicu, ktorá spĺňa nové náležitosti zákona.

 
...
25.10.2011

Registračné pokladnice - aktuálna ponuka, popis a ceny

Ako certifikovaný obchodno – servisný partner ponúkame v regióne Zemplín - (Michalovce, Kráľovský Chlmec, Veľké Kapušany, Sobrance, Strážske, Snina, Medzilaborce, Humenné, Vranov nad Topľou, Sečovce, Trebišov) pokladne značky Elcom. Sú to pokladnice špičkovej kvality pre všetky typy obchodných, výrobných, servisných, prípadne i reštauračných prevádzok.
Sme registrovanou servisnou organizáciou v registri daňového úradu, spĺňame aktuálne požiadavky, ktoré stanovuje fiskálny zákon. Pokladne Vám nielen predáme, čo je ale dôležitejšie, nainštalujeme, pripravíme, zaškolíme Vás, aby ste prácu s registračnou pokladnicou hravo a bez problémov zvládli podľa požiadaviek zákona o registračných pokladniciach.

 
...
24.06.2009

PC pokladne

Sme autorizovaný a servisný partner Varos združenia, ktoré vyrába jedno z najrozšírenejších fiskálnych zariadení FM3000, ktoré jednoduchým vložením do počítača certifikujú dané zariadenie na POS registračnú pokladňu podľa nariadenia MF SR o prevádzke registračných podkladníc, spolu s priamym spojením s pokladničnou tlačiarňou, skladovým a ekonomickým softvérom, vytvára jednoduchý a pritom veľmi účelný nastroj na okamžité odčítanie tovaru, služieb zo skladu, jednoduchú a rýchlu tvorbu bločkov, uzávierok všetkých typov a pod.

 
<< < 1 > >>